інформація, оголошення

Про порядок отримання  громадянами, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресної грошової допомоги за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на відповідні цілі.

Грошова допомога надається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які законно перебувають на території України, зареєстровані в Запорізькій області та опинилися в складних життєвих обставинах, у тому числі особам, на яких поширюється дія Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту».    Грошова допомога надається на підставі особистої заяви особи (або одного із членів її сім’ї), яка опинилася в складних життєвих обставинах, а особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю — на підставі особистої заяви або заяви одного з батьків, опікуна чи піклувальника (законного представника), в якій зазначаються підстави надання грошової допомоги та згода на обробку персональних даних відповідно до законодавства, поданої до обласної державної адміністрації або Департаменту.

До заяви додаються:

• копія документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця, особу без громадянства, статус біженця, особу, яка потребує додаткового або тимчасового захисту.
  •  копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання або   копія довідки про реєстрацію місця проживання особи (у разі надання копії паспорту у формі картки);
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорту);
  •  копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для зазначеної категорії осіб);
  • копії документів, що підтверджують родинні стосунки та повноваження законного представника (у разі подання заяви членам сім'ї, законним представником).
  • документ медичного закладу про стан здоров'я особи (крім осіб, яким виповнилось 80 років і більше) або копія документа про встановлення інвалідності;
  • довідка про доходи за три місяці, що передують зверненню особи за грошовою допомогою.

Виплата грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів особі на її рахунок, відкритий у банківській установі, або поштовим переказом за місцем її реєстрації або фактичного проживання.

27.05.2020

___________________________________________________________________________________________________________________

До уваги відвідувачів Мелітопольського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

В зв`язку з продовженням карантину до 22 червня 2020 року, а також на виконання наказу Головного управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області від 13 березня 2020 року №111 « Про заходи щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19», для уникнення черги та безпеку відвідувачів Мелітопольський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) з 1 червня 2020 року розпочинає прийом громадян за попереднім записом:

-   за телефоном  (0619) 42-58-23

-   за електронною поштою: melitopol@zp.pfu.gov.ua.

Крім того, Ви можете отримати всі необхідні Вам послуги, які надає Пенсійний  фонд  України, зручно та вчасно, онлайн,  зареєструвавшись на WEB - порталі фонду!

Будьте соціально відповідальними, бережіть себе та своїх рідних.

Дякуємо за розуміння!

Мелітопольський відділ  обслуговування громадян

Головного управління Пенсійного фонду України .

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

Шановні мешканці сіл: Берегове, Промінь, Привільне, Українське, Широкий Лан, Ясне, Відрадне та Волошкове!

з 0700 18.04.2020 до 0700 29.04.2020 відвідування кладовищ населенням, окрім поховань

З А Б О Р О Н Е Н О!

За порушення правил карантину, передбачається адміністративна відповідальність із встановленним штрафом від 17 тис. грн. до 34 тис. грн.

Мелітопольський міськрайонний відділ філії державної установи "Центр пробації" ІНФОРМАЦІЯ

Загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Цікаво? Зайди на сайт http:pravo.minjust.gov.ua